Menu
Sepetim

Gold Buhurdanlık Seti

Gold Buhurdanlık Seti
Gold Buhurdanlık Seti
Gold Buhurdanlık Seti
Gold Buhurdanlık Seti
Gold Buhurdanlık Seti
Gold Buhurdanlık Seti
Gold Buhurdanlık Seti
Gold Buhurdanlık Seti
Gold Buhurdanlık Seti
369,00 TL
  • Model: 1364
  • SKU: 1364
  • Konik ve Ağaç Tütsü Yakma Standlı Buhurdanlık Modelidir .
  • Zamak ve Plastik malzemeden yapılmştır..
  • Tütsü tutma maşası ile birliktedir.

Ürün Ebatları 

  • Uzunluk : 16 cm 
  • Genişlik : 8 cm 
  • Yükseklik: 14 cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Neca Palyaço Biblosu
Ön Sipariş
Fanus kalın cam malzemedendir.Alt kısmı kaliteli sert polyester malzemedendir.Alt kısmındaki çevirme kolu ile müzik kutusunu kurabilirsiniz.Işıklıdır,..
380,00 TL
Ürünümüz en iyi kalite pirinç metaryeli lak kaplamalı ve parlak zirkon taşlar ile süslenmiştir. Kararmaz ve solmaz kaplama ile kararmaz. Takılarınız..
89,90 TL
Dekoratif Yeşil   Jel Kum saati
Stokta Yok
Dekoratif Yeşil   Jel Kum saati    Ürün Özellikleri: Dekoratif bir üründür Akrilik malzemeden imal edilmiştir Zamana karşı oyunlarınız..
229,00 TL
Nostaljik Metal Resim Çerçeveli ve Kumbaralı Taksi Vosvos Minibüs   ** Tamamen metal malzemedendir. ** Eskitme görünümlüdür. ( vintage tasarım ..
475,00 TL
Fanus kalın cam malzemedendir. Kar küresi 3 farklı ışık yanmaktadır. Alt kısmı kaliteli sert 3 boyutlu polyesterdir. 3 adet kumanda pili ile çal..
270,00 TL
Dekoratif  Nostaljik Metal  Savaş Uçağı    Ürün Özellikleri Savaş Uçağı modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tama..
260,00 TL
Denge biblosu 1. kalite metal malzemeden üretilmiştir. 180 derece öne ve arkaya eğilmektedir ve dengede kalmaktadır. Ürün Ebatları: Yükseklik..
197,00 TL
Masa üstü olarak da kullanılır Polyester malzemeden imal edilmiştir. Pastel renk boyalı ve eskitmelidir. Şık tasıma sahip ve boyutundan dolayı fazl..
405,90 TL
Dekoratif Metal   Yarış Arabası Dev Boyut   Ürün Özellikleri Mini Dekoratif Nostaljik Yarış Arabası modelidir. Vintage tarz olup, es..
796,00 TL
Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.