Menu
Sepetim


Ahşap Biblo

Ahşap Saksılı Yapay Çiçek Sevgili ve Gitar Temalı Ürün Özellikleri: Saksı bölümü ahşap malzemeden üretilmiştir. Çiçekler yapay plastik malzemeden üretilmiştir. Saksı ön yüzünde gitar teması yer almaktadır. Ürün Boyutları : Yükseklik : 29 cm  Genişlik : 10 cm  Derinlik : 8 cm..
65,00 TL
Ahşap Saksılı Yapay Çiçek Sevgili ve Gitar Temalı Ürün Açıklaması Saksı bölümü ahşap malzemeden üretilmiştir. Çiçekler yapay plastik malzemeden üretilmiştir. Saksı ön yüzünde gitar teması yer almaktadır...
79,00 TL
Çiçek Ağacının Altındaki Aşıklar Biblo Sevdiklerinize dekoratif güzel bir hediye olan çiçek ağacının altındaki aşıklar biblosu hediye ederek kırgınlıkları yok edebilirsiniz. hediyezin.com'da..   Ürün Açıklaması ** 1. Kalite polyester malzemedendir. ** Kaliteli ahşap malzemeden..
65,00 TL 77,00 TL
Gezintiye Cıkan Sevgilir Işıklı Biblo Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şıklığıyla odanıza harika bir görünüm katacak, gece lambası olarak kullanılabilen biblo modeli hediyezin.com'da...   Ürün Açıklaması - Kız ve Erkek biblosu kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir. - ..
74,00 TL 89,00 TL
  Işıklı Dilek Tutan Öğrençi  Biblosu   Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şıklığıyla odanıza harika bir görünüm katacak, gece lambası olarak kullanılabilen biblo modeli budayeni.com'da...   Ürün Açıklaması   ** El yapımı ahşap ışıklı sokak lambası altında süper hediye **3  a..
89,00 TL 104,00 TL
 Işıklı Romantik Çift fanus İçerisinde Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şıklığıyla odanıza harika bir görünüm katacak, gece lambası olarak kullanılabilen biblo modeli hediyezin.com'da...     Ürün Açıklaması -Fanus içerisindeki kız ve erkek biblosu polyester malze..
99,00 TL 124,00 TL
Işıklı Sevgili Biblosu (Büyük) El yapımı ışıklı ve aynı zamanda kalemlik olarak kullanabileceğiniz bu ürün retro hediye sevenler için özenle hazırlanmıştır. Ahşap malzemeden üretilmiştir. Stoktan karışık halde gelmektedir.   Özellikler ** El yapımı ahşap malzemeden üretilmiştir. ** Iş..
60,00 TL 72,00 TL
İsme Özel Bankta Oturan Aşıklar Kalpli Işıklı Biblo   Trend biblo, ışıklı ve istediğiniz isimler ahşap kısıma lazer ile yazdırılıyor.   Ürün Özellikleri   ** Kaliteli sert polyester malzemeden üretilmiştir. ** Işıklıdır ve 3 adet küçük saat pil ile çalışmaktadır.Piller değiştire..
77,00 TL 105,00 TL
Kişiye Özel Dilek Tutan Aşıklar Işıklı Sevgili Biblosu Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şıklığıyla odanıza harika bir görünüm katacak, gece lambası olarak kullanılabilen biblo modeli    Ürün Açıklaması - Kız ve Erkek biblosu kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir. - Biblo ka..
74,00 TL 87,00 TL
İsme Özel Işıklı Sevgili Biblosu medel 2  Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şıklığıyla odanıza harika bir görünüm katacak, gece lambası olarak kullanılabilen biblo modeli hediyezin.com'da...   Ürün Açıklaması -Kız ve Erkek biblosu kaliteli polyester malzemeden üretilmişti..
79,00 TL 88,00 TL
İsme Özel Love Temalı Işıklı Biblo    El yapımı ahşap ışıklı kullanabileceğiniz bu ürün ahşap ve retro hediye sevenler için özenle hazırlanmıştır.     Ürün Açıklaması   ** El yapımı ahşap ışıklı sokak lambası altında süper hediye **3 adet küçük saat pili ile çalıştırabilirsiniz..
89,00 TL 106,00 TL
İsme Özel Love Temalı Işıklı Biblo ( model 1 )   El yapımı ahşap ışıklı kullanabileceğiniz bu ürün ahşap ve retro hediye sevenler için özenle hazırlanmıştır.   Ürün Açıklaması   ** El yapımı ahşap ışıklı sokak lambası altında süper hediye **3 adet küçük saat pili ile çalıştırabili..
89,00 TL 106,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)
Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.