Menu
Sepetim

Satranç

Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Satranç Seti Klasik modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları bronz ve altın rengi olarak 2 çeşittir.Self Design markamıza a..
1.458,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Satranç seti figürlü modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları modelleri 2 çeşittir.Self Design markamıza ait yerli üretim v..
760,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Satranç Seti Kutulu Klasik modelidir.Tablası mermer görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları altın ve gümüş renktir.​​​​​​​Self Design markamıza ait..
1.159,00 TL
  ↵Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Satranç seti kutulu klasik modelidir.Tablası sedef görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları altın ve gümüş renktir.Self Design markamız..
2.100,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Satranç seti kutulu klasik modelidir.Tablası sedef görünümlü olup, ahşap malzemedendir.Piyon ve taşları zamak malzemeden üretilmiştir.Taşları bronz ve gümüş renktir.​​​​​​​Self Design markamıza ait ..
2.049,00 TL
ŞEFFAF SATRANÇ TAKIMI Şeffaf Satranç Takımını sevdiklerinize budayeni.com aracılıgıyla hediye edebilirsiniz. Satranç takımı AYNI GÜN KARGO!   Ürün Açıklaması Cam zemin Cam piyon ​Dekor olarakta kullanılabilir. 32 parça Cam Oyun Taşlar ​1 adet Cam Satranç Sehpası Ürün Ölçüleri O..
575,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.