Menu
Sepetim

Kartlık

İsme Özel Kartlık Set Zengan Kaliteye önem verenler için ideal kartlık anahtarlık İsme Özel Kartlık Set Zenga kalitesiyle Özel hediye kutusu içerisinde; gerçek deriden üretilmiş siyah renk Deri cüzdan ve deri kemer bulunan Erkeğe özel deri hediye seti, tüm özel günlerin en değerli armağanlarınd..
759,00 TL
İsme Özel Zenga Çift Renkli Kartvizitlik Ürün Detayları:  *Ürün yumuşak deriden, kaliteli astardan üretilmiştir. *Siyah ve taba reklerinin müthiş uyumu ile sunulmaktadır. *1.sınıf hakiki deriden üretilmiştir. *Zenga markası ve kalitesi ile sunulmaktadır. *Dış etkilere karşı dayanıklıdır. *R..
259,00 TL
İsme Özel Zenga Çift Renkli Kartvizitlik Ürün Açıklaması *Ürün yumuşak deriden, kaliteli astardan üretilmiştir. *Siyah ve taba reklerinin müthiş uyumu ile sunulmaktadır. *1.sınıf hakiki deriden üretilmiştir. *Zenga markası ve kalitesi ile sunulmaktadır. *Dış etkilere karşı dayanıklıdır. *Ra..
259,00 TL
İSME ÖZEL ZENGA DERİ CÜZDAN VE KEMER SET İsme özel Zenga deri cüzdan, İsme özel Zenga deri kemer seti  kalitesini yaşayın..! Güvenle kullanabileceginiz Zenga Deri  cüzdan, kartlık, kemer modelleri İsme Özel Zenga Deri Cüzdan ve Kemer Set Özel hediye kutusu içerisinde; gerçek deriden üretilmiş siy..
1.050,00 TL
İSME ÖZEL ZENGA DERİ CÜZDAN VE KEMER SETİ 2 Kaliteye önem verenler için ideal kartlık anahtarlık İsme Özel Zenga Deri Cüzdan ve Kemer Set 2 kalitesiyle Özel hediye kutusu içerisinde; gerçek deriden üretilmiş siyah renk Deri cüzdan ve deri kemer bulunan Erkeğe özel deri hediye seti, tüm özel günle..
1.050,00 TL
İSME ÖZEL ZENGA DERİ CÜZDAN VE KEMER SETİ İsme Özel Zenga Deri Cüzdan ve Kemer Seti ile Zenga kalitesini yaşayın..! Güvenle kullanabileceginiz Zenga Deri cüzdan, kartlık, kemer modelleri isme özel haliyle  tüm özel günlerin en değerli armağanlarından biri.   Ürün Açıklaması **%100 Orjina..
1.050,00 TL
İSME ÖZEL ZENGA DERİ ERKEK CÜZDANI KEMER SETİ​ Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şık tasarımlı İsme Özel Zenga Deri Erkek Cüzdanı Kemer Seti kalitesini yaşayın..! Güvenle kullanabileceginiz Zenga Deri  cüzdan, kartlık, kemer modelleri isme özel haliyle  tüm özel günlerin en değerli armağanları..
867,00 TL
Zenga Markası Olarak Tüm Ürünlerimizde Üst Sınıf 1. Kalite Hakiki Deri Kullanılmaktadır. Tüm Ürünlerde Modern Tasarım Anlayışı Pazar Talebine Göre Değerlendirilerek Profesyonel Olarak Üretimler Yapılmaktadır. Ürünlerin Tamamı 1.Sınıf İşçilik İle Üretilmektedir. %100 Hakiki Deri Kullanılmak..
480,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Kartlığın arka yüzüne istediğiniz yazı yazılır.Lazer baskı yöntemi kartlığı deforme etmez, silinmez ve kalıcıdır.Lazer baskı rengi deri rengine göre farklılık gösterebilmektedir.İsme özel Metal Roll..
289,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!1 adet kağıt para bölmesi mevcuttur.6 adet kredi kartı bölmesi mevcuttur.4 gizli ''nufüs cüzdanı vb. için'' bölmesi mevcuttur.​​​​​​​1 adet şeffaf ''ehliyet veya fotoğraf için'' bölmesi bulunmaktadı..
399,00 TL
Zenga Deri Cüzdan Siyah Özel hediye kutusu içerisinde; gerçek deriden üretilmiş siyah renk Deri cüzdan ve deri kemer bulunan, Sevdikleriniz için Zenga Deri Cüzdan Siyah Erkeğe özel deri hediye seti, tüm özel günlerin en değerli armağanlarından biri.   Ürün Açıklaması ** ..
489,00 TL
Zenga Erkek Kartlık Cüzdan (Kırmızı) Zenga Deri Kalitesi sevdiklerinizin ismine özel olarak hazırlanarak Sevdiklerinize prestij katacak.. kişiye özel cüzdan , isme özel cüzdan Cüzdan Detayları: 1 adet kağıt para bölmesi mevcuttur. 6 adet kredi kartı bölmesi mevcuttur. 4..
349,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.