Menu
Sepetim

Vekar Kartlık Cüzdan

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 

Vekar Kartlık Cüzdan Modelleri

Değişen zamanla beraber çok daha fazla kartı yanımızda taşıyoruz. Banka, kredi, kimlik, öğrenci, üniversite, personel kartları derken cüzdanlarımızda alan yaratma konusunda sorun yaşabiliyoruz. İhtiyaç bağlamında ürün sergileyen sitemiz de sizler için bünyesinde Vekar kartlık cüzdan modellerine yer veriyor. Bu sayede artık çantanız – cüzdanınız daha düzgün ve özenli olacak. Her zevke ve bütçeye hitap eden ürünlerimize gelin daha yakından bakalım.

Sitemizin ana sayfasından Kategoriler > Kişiye özel ürünler > Vekar kartlık cüzdan seçiminizle ilgili ürünlerimizin olduğu sayfaya kolayca yönlendirilirsiniz. Burada sizleri her zevke, bütçeye ve ihtiyaca hitap eden Vekar kartlık cüzdan modelleri bekliyor. Kırmızı, turuncu, siyah, kahverengi, lacivert, gri ve mavi renk seçenekleri ile sevdiğiniz renkteki modeli bulmanız artık çok kolay. Üstelik bu ürünlerin arasında isme özel modeller de bulunmaktadır. Bu sayede sadece kendinize almak için değil sevdiklerinize almak için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Babalar günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi gibi farklı tematik alışverişleriniz için Vekar kartlık cüzdan ideal bir seçenektir.

Deri, kalın, ince, birden fazla bölmeli modeller sayesinde kendinize en uygun seçeneği tek sayfada inceleyebilirsiniz. %100 gerçek deriden olan Vekar kartlık cüzdan daha uzun süreli bir deneyim için nokta atışı bir üründür. Lazer baskı yöntemiyle üzerine yapılan yazma işlemi herhangi bir aşınma sorunu yaratmaz, aksine uzun ömürlü bir baskıdır. Aynı zamanda bazı ürünlerimizde yine isme özel olan metal roller kalem de hediye olarak gönderilmektedir. Sadece kartlık olarak değil kâğıt para taşımak için de bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Erkekler İçin Vekar Kartlık Cüzdan

Kadınlara nazaran erkekler daha küçük cüzdanlar tercih etmekte. Bu noktada Vekar kartlık cüzdan onlar için de kullanışlı olacaktır. Hem kâğıt para hem de kart taşıma imkânı sunan ürünlerimiz üzerinizde yük yaratmaz. Nüfus cüzdanı ve kâğıt paranın da sığabilmesi sayesinde daha düzenli bir kullanım sunar. Aynı zamanda çıtçıtlı modeller ile daha dayanıklı bir hale getirebilirsiniz. Hediye olarak satın aldığınız takdirde hediye paketi ve hediye notu opsiyonu da bulunmaktadır. Bu sayede aldığınız ürün direkt olarak hazır bir şekilde yollanır. Hediye ve özel günlere dair tematik ürünlerin tamamında kalite ve uygun fiyat ilkesini koruyarak sizlerin yanınızdayız. Tüm alışverişlerinizde güvenle sizlere en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. İyi alışverişler dileriz.

Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.