Menu
Sepetim

Nostalji motorsiklet

DEKORATİF CHOPPER MOTORSİKLET   Dekoratif CHOPPER MOTORSİKLET​ ev ve ofislerinizde harika bir dekoratif görünüm katacaktır. Motor sever sevdiklerinize verilebilecek en güzel hediye olacaktır.    ** Metal malzemeden üretilmiştir. ** Tamamen el yapımıdır. ** Özel koruma kutusunda gön..
249,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da. Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!   Nostaljik Harley Davidson  motorsiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üre..
375,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Chopper Motosiklet modelidir.Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.El yapımı ve el boyamasıdır.Çanta aksesuarı mevcuttur.​​​​​​​Dekoratif amaçla kullanılır.Oyun..
360,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da. Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!   Nostaljik metal itfaiye aracı modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı v..
589,00 TL
  ↵Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Harley Davidson Klasik Motorsiklet modelidir.Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.El yapımı ve el boyamasıdır.​​​​​​​Dekoratif amaçla kullanılır.O..
370,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da. Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!   Nostaljik metal motorsiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve ..
359,00 TL
  Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da. Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!   Nostaljik motorsiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı..
359,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da. Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!   Nostaljik metal Cruiser motorsiklet modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretil..
369,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da. Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!   Scooter Vespa modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır..
199,00 TL
Dekoratif Nostaljik Chopper Metal Motosiklet   Motor tutkunların ev ve ofislerine tarzını yansıtan, el yapımı chopper motorunuz   Ürün Açıklaması   ** Tamamen el yapımı ve Metal malzeme yapımıdır.  ** Orjinal muhafaza kutusunda göderilmektedir. ** Dekoratiftir Oyuncak değildi..
333,00 TL
Dekoratif Nostaljik Metal Motosiklet Kırmızı   Motor tutkunların ev ve ofislerine tarzını yansıtan, el yapımı chopper motorunuz   Ürün Açıklaması   ** Tamamen el yapımı ve Metal malzeme yapımıdır.  ** Orjinal muhafaza kutusunda göderilmektedir. ** Dekorati..
199,00 TL
El yapımı Metal 1936 İndian Chief Nostaljik Motosiklet Sarıev ve ofislerinizde harika bir dekoratif görünüm katacaktır. Motor sever sevdiklerinize verilebilecek en güzel hediye olacaktırÜrün Açıklaması** Metal malzemeden üretilmiştir.** En ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanmıştır.** El yapımı ve..
397,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)
Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.