Menu
Sepetim


Termos

Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Gıda ile temasa uygundur.2 katmanlı hassas teknoloji, ısı ve soğuk yalıtımlı.Ergonomik tutuş.Dökülmelere ve sıcak soğuk kaybına karşı bas-çek  mekanizmalıdır.4 ile 8 saat arası sıcak-soğuk tutm..
179,00 TL
Captain America Temalı Termos Bardak Soguk ve sıcak muhafazalı çelik termosları hediyezin.com'da kolaylıkla satın alabilir ve sevdiklerinize çelik TERMOS  hediye edebilirsiniz.     ** Vakumlu çift katmandan oluşan paslanmaz çelik gövdesi ile sıcak/soğuk içecekl..
75,00 TL 87,00 TL
Daydream Temalı Termos Bardak pembe  Soguk ve sıcak muhafazalı çelik termosları hediyezin.com 'da kolaylıkla satın alabilir ve sevdiklerinize çelik TERMOS  hediye edebilirsiniz.     ** Vakumlu çift katmandan oluşan paslanmaz çelik gövdesi ile sıcak/so..
75,00 TL 84,00 TL
Genıus Playboy Temalı termos   Soguk ve sıcak muhafazalı çelik termosları hediyezin.com  kolaylıkla satın alabilir ve sevdiklerinize çelik TERMOS  hediye edebilirsiniz.   ** Vakumlu çift katmandan oluşan paslanmaz çelik gövdesi ile sıcak/soğuk içece..
75,00 TL 87,00 TL
İsme Özel Premium Termos   Sevdiklerinizle sıcacık zamanlar geçirirken içinizi de ısıtacak bu şık İsme Özel  Premium  Termos tam da aradığınız hediye.    Ürün Açıklaması:   ** Metalik, siyah,..
99,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Termos tuş mekanizması sayesinde kapak kilitlenir.Çift korumalı yanma ve akma önleyici kapağı mevcuttur.Gıda temasına uygun çelik malzemeden üretilmiştir.İki katmanlı teknolojisi ile ısı ve soğukluk..
229,00 TL
Kişiye Özel Kahve Termosu   Sevdiklerinizle sıcacık zamanlar geçirirken içinizi de ısıtacak bu şık Kişiye Özel Kahve Termosu tam da aradığınız hediye.    Ürün Açıklaması:   ** Metalik, siyah, beyaz, pembe, kırmızı re..
102,00 TL 124,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Kapak kilidi ve tuş mekanizmalı açılır kapak.Çift korumalı akma ve yanma önleyici kapak.Gıda ile temasa uygundur.2 katmanlı hassas teknoloji, ısı ve soğuk yalıtımlı.Kaydırmaz taban Özelliği4 ile 8 s..
102,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!2 katmanlı hassas teknoloji, ısı ve soğuk yalıtımlı.Gıda ile temasa uygundur.Kaydırmaz taban özelliği4 ile 8 Saat arası sıcak-soğuk tutma özelliği450 Ml kapasite304 paslanmaz çelik kalitesi.Kapağı a..
169,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!Tutma kulp sayesinde kolayca taşınır.Gıda ile temasa uygundur.2 katmanlı hassas teknoloji, ısı ve soğuk yalıtımlı.Kaydırmaz taban özelliği4 ile 8 saat arası sıcak- soğuk tutma özelliği500 Ml kapasit..
108,00 TL
Estetik ve şık görünüme sahip olan ürünler HediyeZen.com’da.Sen de fırsatları kaçırma, şimdi satın al!​​​​​​​​​​​​​​Termos tuş mekanizması sayesinde kapak kilitlenir.Çift korumalı yanma ve akma önleyici kapağı mevcuttur.Gıda temasına uygun çelik malzemeden üretilmiştir.İki katmanlı teknolojisi ile ı..
205,00 TL
Life better Temalı Termos  Soguk ve sıcak muhafazalı çelik termosları budayeni.com'da kolaylıkla satın alabilir ve sevdiklerinize çelik TERMOS hediye edebilirsiniz. www.budayeni.com da...     Ürün Açıklamas **Vakumlu çift katmandan oluşan paslanmaz çelik **gövdesi ile sıcak/soğuk içe..
79,00 TL 89,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.