Menu
Sepetim

Metal Uçak

Dekoratif  Metal Savaş Uçak Çift Kanatlı Nostaljik Dekoratif Metal Uçak Çift Kanatlı havacılık severler için harika bir hediyeÜrün Özellikleri** Savaş Uçağı modelidir.** Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.** Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.** El yapımı ve el boyamasıdır.** Dekorat..
349,00 TL
Dekoratif Yeşil Metal Uçak Çift Kanatlı   El yapımı ve el boyaması metal uçak...   ** Keşif Uçağı modelidir. ** Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. ** Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. ** El yapımı ve el boyamasıdır. ** Dekoratif amaçla kullanılır.Oyuncak değildir. ** Haft..
299,00 TL
Dekoratif Yeşil Metal Uçak Çift Kanatlı (Model 1)Nostaljik Dekoratif Metal Uçak Çift Kanatlı havacılık severler için harika bir hediyeÜrün Özellikleri** Savaş Uçağı modelidir.** Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.** Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.** El yapımı ve el boyamasıdır.** Dekoratif..
685,00 TL
Nostaljik Dekoratif  Metal Çift Kanatlı Deniz Uçağı Nostaljik Dekoratif Metal Uçak Çift Kanatlı havacılık severler için harika bir hediyeÜrün Özellikleri** Dekoratif deniz  Uçağı modelidir.** Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.** Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.** El yap..
705,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.