Menu
Sepetim

Çakı

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 

İsme Özel Çakı

Fonksiyonelliği, pratikliği ile görmeye alışık olduğumuz çakılar son dönemde oldukça popüler. Özellikle şimdilerde isme özel çakı modelleri piyasada hızla yerlerini aldı. Sıklıkla bu ürünlere ihtiyacı olan biriyseniz ya da özel ilginiz varsa sitemizde sizler için isme özel çakı modellerine yer verdik. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun olma ilkemizi burada da koruyoruz. Dilerseniz gelin modellerimize daha yakından bakalım

İsme Özel Çakı Modelleri

Sitemizde sizler için farklı seçeneklere yer verdik. Toplu alımlar için de alışveriş yapabileceğiniz gibi bu ürün grubunda standart kişisel alışverişinizi de sürdürebilirsiniz. Metal kaplama isme özel çakı seçeneğimizde tirbuşon, törpü, tornavida, gazoz – konserve açacağı, makas ve bıçak bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 9cm’ e 2 cm kalınlıkta olan bu modeli üzerinizde taşımak çok rahat olacak. Tek üründe çok fonksiyon yakalayabileceğiniz küçük ve kullanışlık bir model. Buna ek isme özel çakı tasarımı opsiyonu da mevcut. Çakı üzerine istediğiniz ismi lazer baskı yöntemi ile yazdırabilirsiniz. Bu baskı yöntemi uzun ömürlü olup, aşınma ya da deformasyon yaratmaz. Kaliteli paslanmaz çelikten imal edilen metal çakı kullanım için oldukça geniş bir alan sunmaktadır. Piknik, mutfak, inşaat işleri, acil durumlar gibi size kurtarıcı görevi görecek bir ürün.

Çok Fonksiyonlu Çakı Modelleri

Üzerinizde fazla alet taşımak istemiyorsanız bu model sizin için ideal olacak. Tirbuşon, makas, bıçak, törpü, tornavida, gazoz konserve açacağı, kanca, testere, büyüteç, cımbız ve kürdan yer alan bu isme özel çakı çok daha fazlasını vaat ediyor. Üstelik istediğiniz isim lazer baskı yöntemiyle üzerine işlenecek. Bu sayede olası bir kayıp durumunun da gönüne geçebilirsiniz. Bu ergonomik, ekonomik ve çok fonksiyonlu çakı yüksek kalite ve uygun fiyatı ile öne çıkmaktadır. Seçtiğiniz isme özel olarak tasarlanacak olan paslanmaz çelikten yapılmış bu kaliteli çakı sizi zor durumlardan kurtaracaktır. Ev, araba, piknik, tatil, kamp, yolculuk demeden her alanda yardımınıza koşacak bir ürün olup oldukça da küçüktür. 8,7 cm’ye 2 cm olan ebatları hem üstünüzde hem de çantanızda yer kaplamaz. Bu sayede olası bir kriz anına her dayanıklı olursunuz. Sevgilinize, babanıza hediye olarak da alabileceğiniz bu ürün sizler için özel olarak tasarlanıyor.

Sitemizde yer alan tüm ürünlerimizde olduğu gibi burada da sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunma ilkemizden vazgeçmiyoruz. Hesaplı ve kaliteli alışverişin adresinde, doğru yerdesiniz.

Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.