Menu
Sepetim


Abajur

Dekoratif Nostaljik Işıklı Galata Kulesi Cam Fanus   Dekoratif Nostaljik Işıklı Galata Kulesi Cam Fanus sevdiklerinize hediye ederek Hatıralarında güzel bir iz bırakabilirsiniz, gece lambası olarak kullanılabilir bulunduğu ortama renk katar   ** Cam fanus kalın camdan üretilmiştir. *..
125,00 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

 

Abajur Modelleri

Masa başı işlerin artışı, çalışma masalarının çeşitlenmesi ve dekorasyondaki gelişmeler elbette her türlü unsura yansıyor. Abajur, abajur modelleri de bunlardan biri. Geçmişte sıklıkla kullanılan bir ürün olmakla beraber son dönemde de popülerliği giderek artıyor. Özellikle ev dekorasyonunda, yurt odalarında, öğrenci evlerinde, iş yerlerinde, ofislerde tercih edilen bir ürün oluşu çok geniş bir kitleye de hitap etmesini sağlıyor. Günümüzde tercih edilen abajur, abajur modelleri değişen zamana ve mimarı anlayışına da uyum sağlamış nitelikte. Ev hediyesi, yeni iş hediyesi, mezuniyet hediyesi, yılbaşı hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak da seçilebilmesi ile de ön plana çıkmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımız için sitemizde birçok modele yer verdik. Gelin beraber yakından bakalım.

Hediyelik Abajurlar

Abajur, abajur modelleri gerek çocuklar gerekse yetişkinler için tercih edilebilir. Meslek gruplarına özel abajur, abajur modelleri gibi spesifik ürünlere de sitemizden ulaşabilirsiniz. Adalet, Che Guevara, at, Kâbe gibi figürlerin de yer aldığı kategorimizde aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Buna ek Atatürk biblosu ile tasarlanmış abajur, abajur modelleri çalışma alanlarınızda sizi motive edecektir. Sadece yetişkinler için değil çocuklara özel modeller de sitemizde yer almaktadır. Onlara doğum günlerinde tatlı bir hediye vermek istiyorsanız iyi seçeneklerden biri de abajur olacaktır. Hayvan motifli, Mickey fareli, kedili ve süslü modellere göz atabilirsiniz. Aynı zamanda komidin üzerinde de kullanılabilmesi sayesinde çocuklar için destekleyici bir hediye de olabilir.

Salon Abajur Modelleri

Sevdiğiniz insanlara hediye alırken kararsızlıklar yaşıyorsanız abajur, abajur modelleri de iyi bir seçenek olacaktır. Özellikle dekoratif ve fonksiyonel ürünlere ilgisi olan biri ise bu hediyeyi seveceğinden emin olabilirsiniz. Üstelik bu ürünler uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Masada, kitaplıkta ve komidin üzerinde tercih edilebilir. Bu sayede farklı mekânlarda farklı yerlerde kullanılabilmektedir. Sitemizde sevgiliye hediye olarak da seçebileceğiniz temada modeller mevcuttur. Böylelikle aşkınızın aydınlığı tüm mekânı etkisi altına alacak.

Sadece bunlarla da sınırlı değil elbette. Yeni ev hediyesi olarak da bu ürünleri satın alabilirsiniz. İç mekânda samimiyet ve şıklık yaratması ile ev dekorasyonunda bütünleyici bir etkisi olacaktır. Sitemizde çeşitli modellere yer verdik. Bu sayede bütçenize, zevkinize uygun ürünleri yüksek kalitede temin edebilirsiniz. Yüksek kalite uygun fiyat ve aradığınız tüm hediye grupları için doğru yerdesiniz. Hediye Zin hediye ve dekorasyon alışverişlerinizde sizlerin yanında. İyi alışverişler dileriz.

Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.