Menu
Sepetim

Ofis hediyeleri

 Dekoratif  BMW Cooper Çerçeveli Metal ArabaKlasik sevenlere,koleksiyonculara ve özel arabalara merak vermiş tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ürünümüz şimdi www.hediyezin.com 'da sizlerle.!Ürün Özellikleri ** Vintage tarz olup eskitme y..
149,00 TL
 Dekoratif  Cooper  Taksi Çerçeveli ve Kumbaralı Metal ArabaKlasik sevenlere,koleksiyonculara ve özel arabalara merak vermiş tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ürünümüz şimdi www.hediyezin.com 'da sizlerle.!Ürün Özellikleri** Vintage tarz..
114,00 TL
 Dekoratif  Cooper  Taksi Çerçeveli ve Kumbaralı Metal Araba Büyük BoyKlasik sevenlere,koleksiyonculara ve özel arabalara merak vermiş tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ürünümüz şimdi www.hediyezin.com 'da sizlerle.!Ürün Özellikleri** Vi..
189,00 TL
 Dekoratif  Metal Sandviç ArabasıKlasik sevenlere,koleksiyonculara ve özel arabalara merak vermiş tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ürünümüz şimdi www.hediyezin.com 'da sizlerle.!Ürün Özellikleri ** Okul otobüsü sandvinç arabası modelidi..
189,00 TL
 Dekoratif Ford Kamyonet Metal ArabaKlasik sevenlere,koleksiyonculara ve özel arabalara merak vermiş tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ürünümüz şimdi www.hediyezin.com 'da sizlerle.!Ürün Özellikleri** Vintage tarz olup eskitme yapılmıştır .**..
234,00 TL
 Dekoratif Ford Kamyonet Metal Araba ( Beyaz )Klasik sevenlere,koleksiyonculara ve özel arabalara merak vermiş tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ürünümüz şimdi www.hediyezin.com 'da sizlerle.!Ürün Özellikleri** Vintage tarz olup eskitme yapıl..
234,00 TL
 Dekoratif Ford Kamyonet Metal Araba Dev BoyutKlasik sevenlere,koleksiyonculara ve özel arabalara merak vermiş tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ürünümüz şimdi www.hediyezin.com 'da sizlerle.!Ürün Özellikleri** Vintage tarz olup eskitme yapıl..
234,00 TL
 Dekoratif Metal Araba Tenteli Karavan Büyük Boy SarıKlasik sevenlere,koleksiyonculara ve özel arabalara merak vermiş tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ürünümüz şimdi www.hediyezin.com 'da sizlerle.!Ürün Özellikleri** Tenteli  vosvos camper c..
189,00 TL
 Dekoratif Metal Fotoğraf Makinesiev ve ofislerinizde harika bir dekoratif görünüm katacaktır. nostaljik  fotğraf makinesi   sevdiklerinize verilebilecek en güzel hediye olacaktırÜrün Özellikleri ** Biblo fotoğraf makinesi modeledir.** Vintage tarz olup eskitme yapılmıştır ...
112,00 TL
 Dekoratif Metal Fotoğraf Makinesi (model1)ev ve ofislerinizde harika bir dekoratif görünüm katacaktır. nostaljik  fotğraf makinesi   sevdiklerinize verilebilecek en güzel hediye olacaktırÜrün Özellikleri ** Biblo fotoğraf makinesi modeledir.** Vintage tarz olup eskitme yapı..
112,00 TL
 Dekoratif Metal İtfaiye Aracı Kumbara ve çerçeveliSevdiklerinize Dekoratif Nostaljik bir Hediye verebilirsinizÜrün Özellikleri ** Ford İtfaiye Arabası modelidir.** Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır.** Kumbara ve çerçeve özeliği vardır.** Tamamı metal malzemeden üretilmiştir.** El yap..
199,00 TL
 Dekoratif Metal Pilot Kaskıev ve ofislerinizde harika bir dekoratif görünüm katacaktır. nostaljik  araba  sevdiklerinize verilebilecek en güzel hediye olacaktırÜrün Özellikleri ** Nostaljik  pilot kaskı modelidir.** Kumbara özelliğide vardır,** Vintage tarz olup eskitme yap..
129,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 170 (15 Sayfa)

Sevdiklerinize Özel Ofis Hediyeleri

Çalışma alanlarımız ve saatlerimiz zaman içerisinde çok değişti. Eskiden masa başı ya da bilgisayar başında çalışılan işler sınırlı iken günümüzde büyük bir çoğunluğu bunlar oluşturuyor. Saatlerce aynı ortamda çalışmak bazen sıkıcı olabiliyor haliyle. Sevdikleriniz de böyle bir ortamda çalışıyorlarsa ve bu durumdan şikâyetçilerse onlara küçük sürprizlerle destek olabilirsiniz. Çalıştığınız ortamı süslemek, masanıza orijinal dekorasyon ürünleri eklemek, renkli kalemler not defterleri almak bu monotonluğu ortadan kaldıracaktır. Sadece bu sebeple de değil. Yeni bir iş yerinde çalışmaya başlamış arkadaşınıza, çalışma hayatının ilk günündeki sevgilinize özel bir ofis hediyesi alarak başlangıçlarını daha anlamlı kılabilirsiniz. Hediye için her zaman bariz bir sebep olmak da zorunda değil. Ofisine yollayacağınız küçük bir hediye ile onu mutlu edebilirsiniz.

İlginç Ofis Hediyeleri

Ofis hediyeleri almak isteyenler oldukça şanslı. Çünkü ofisler oldukça çok ürünlerin kullanıldığı ve çalışma alanları bakımından kendine özel eşya taşımaya uygun bir alan. Sitemizde ofis hediyeleri almak isteyenler için çeşitli ürünlere yer verdik. Çerçeve, nostaljik dekoratif ürünler, müzik kutuları, kar küreleri, biblolar, masa saatleri, renkli kalem ve ajandalar…

Bunların arasından seçim yaparken hediyeyi alacağınız kişinin çalışma tarzını da göz önüne almalısınız. Örneğin bilgisayarı ile çok sık çalışan biri ise özel tasarım flash bellek modellerimiz sizin için ideal bir ofis hediyesi olabilir. Anahtar şeklinde, ahşap görünümlü, isme özel ya da ışıklı mıknatıs şeklindeki modellerle flash belleğin diğerleriyle karışma ihtimalini ortadan kaldırırsınız. 16 ve 32 GB seçenekleri kullanım yoğunluğuna göre de uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Hediye almak istediğiniz kişi sıklıkla not alıyor ve ajanda kullanıyorsa ona özel bir hediye seçmekte fayda var. Kilit sistemi olan ve isme özel tasarlanabilen renkli ajandalarımız ile notlarını alırken yüzüne bir tebessüm yerleştirebilirsiniz. Bir diğer ofis hediyesi ise dekoratif kalemlikler olabilir. Tramvay, vosvos ya da benzin pompası gibi farklı dekoratif kalemlikleri alarak kalemleri için özel bir alan oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda ismini taşıyan setlerle kalem, çakmak, ayna, not defteri gibi çoklu ürünleri alabilirsiniz.

Çalışma masasında kendi zevklerini ve sevdiklerini görmek isteyenler içinse daha özel ofis hediyeleri seçebilirsiniz. Tasarım masa saatleri buna iyi bir örnek. Radyo görünümlü masa saati ya da motosiklet tasarımlı dekoratif masa saati gibi orijinal seçeneklere göz atabilirsiniz. Kum saati hayranları için bu da güzel bir ofis hediyesi olacaktır.

Motosiklet derken motosiklet tutkunlarını unutmak olmaz. El yapımı motosiklet ile ofis hediyesi tanımına yeni bir boyut katabilirsiniz.

Ofis İçin Hediyelik Eşyalar

Sevdiklerinize alacağınız her türlü hediyenin en iyisi için sizlerleyiz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde alacağınız kişiye ya da özel günlere ayrılmış kısımlar sayesinde kolayca seçim yapabilirsiniz. Haydi, sevdiklerinizi mutlu etmek için daha fazla beklemeyin

Bu web sitesinde gezindiğinizde Çerez Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.